Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuální opatření

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA PLATNÉ OD 22.11.2021

Milí návštěvníci studia, na základě aktuálních opatření prosíme, abyste se při vstupu do naší provozovny prokázali buď platným očkovacím certifikátem nebo proděláním nemoci Covid-19 (platná lhůta je 180 dní). Pokud jste rozočkovaní nebo máte za sebou 2. dávku a čekáte na certifikát, můžete přijít s platným PCR testem.

Více na: https://www.vlada.cz/cz/vysledky-mimoradneho-jednani-vlady-18-listopadu-2021-192270/


Domníváme se, že stanovená pravidla jsou zvládnutelná a jejich dodržením můžeme předejít možným zdravotním komplikacím nás všech a zejména uzavření studia z důvodu výskytu nákazy.

Studio SPIRIT je prostor pro všechnykteří si chtějí užít jógu i v podmínkách, které jsou. Při nedodržení těchto podmínek nám hrozí postih a to my jako provozovatel studia opravdu nechceme.

Vše zvládneme a přečkáme, pokud se budeme chovat dle stanovených pravidel, i když s nimi nemusíme souhlasit. Studio je provozováno v právním systému ČR a tyto podmínky musí dodržovat, aby mohlo zůstat i nadále otevřeno.

Ano, rádi bychom fungovali bez jakýchkoli omezení. Ale s ohledem na vládní nařízení toto momentálně není možné. Opovrhování a ignorace pravidel není naše cesta. Věříme, že vše je pouze dočasné řešení a přijde opětovné zlepšení celé situace smiley.

Děkujeme vám za pochopení a za to, že společně můžeme cvičit a setkávat se v prostoru studia.