Jdi na obsah Jdi na menu

Pravidla rezervací

Vážení zákazníci, v našem studiu nabízíme OTEVŘENÉ LEKCE (nejen) jógy. Nezáleží na tom, zda jste jógou zcela nepolíbení nebo zda jste již zkušenými jogíny, rádi u nás uvítáme každého z Vás. Pokud si nejste jisti výběrem té správné lekce, ozvěte se, rádi Vám poradíme a najdeme tu nejvhodnější lekci „na míru“ přímo pro Vás. Lekce vedou zkušení lektoři s dlouholetou praxí. Na veškeré lekce se přihlašujte přes náš REZERVAČNÍ SYSTÉM, odkaz najdete zde:  https://jogatrebic.inrs.cz/rs 

Ve výjimečných případech, kdy nemáte možnost rezervace online, můžete o rezervaci požádat buď na email: info@jogatrebic.cz nebo tel. 777 892 417. Nezaručujeme včasné vyřízení rezervace, ale uděláme pro Vás maximum. Účast na otevřených lekcích je možná i bez rezervace, ale neručíme Vám za zajištění místa. Studio SPIRIT si vyhrazuje právo na změny v rozvrhu lekcí, a to z důvodu nedostatečného naplnění lekcí či nenadálých osobních důvodů lektorů. 

Délka jedné lekce je většinou 75 minut. Při každé lekci je samozřejmostí zdarma teplý či studený nekalorický nápoj, stejně tak všechny cvičební pomůcky a karimatky.  

Těšíme se na Vás ve Studiu SPIRIT smiley

Alena Řídká a tým lektorů